Android tabanlı Barkod ve Karekod Sistemi mobil uygulaması lansmana özel %25 indirimli! Bu fırsatı kaçırma. KUPON KODU: 9M136V    
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
Smart Solutions.

Android Pie Güncellemesinde Öncelik Belli Oldu

AnasayfaYazılarMobil DünyasıAndroid Pie Güncellemesinde Öncelik...

Hatırlarsanız geçtiğimiz günlerde Samsung Android Pie güncelleme takvimini açıklamış ve hangi cihazlara Android 9.0 güncellemesinin geleceğini duyurmuştu. Bugün ise, Android Pie güncellemesini bekleyen Galaxy Note 9sahiplerine müjdeli haberimiz var.

Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi dağıtılmaya başlandı!

Bildiğiniz üzere Samsung, Galaxy S9 ve S9 Plus için Android Pie güncellemesini dağıtmaya başlamıştı. Söz konusu S9 kullanıcılarına son Android güncellemesini dağıtan teknoloji devinin, şimdiki durağı ise Galaxy Note 9 oldu.

Bugünden itibaren N960FXXU2CRLT yazılım sürümüyle dağıtılmaya başlanan ve yaklaşık olarak 2 GB‘lık bir boyuta sahip olan Galaxy Note 9 Android Pie güncellemesi ile birlikte birçok yeni özellik kullanıcıları bekliyor.

Samsung Galaxy Note 9 Android Pie

Yeni güncelleme ayrıca, Android Pie tabanlı One UI arayüzünü de kullanıcılara sunulduğunu belirtelim. Yeni arayüz ile birlikte bambaşka bir görünüme bürünen Note 9, ile kullanıcıları farklı bir akıllı telefon deneyimi bekliyor.

Bununla birlikte bir takım hataları da ortadan kaldıran Ocak ayı güvenlik güncellemesini de beraberinde getiren Galaxy Note 9 Android Piegüncellemesinin ilk etapta Almanya’daki kullanıcılar için yayınlandığını da özellikle belirtelim.

Hatırlarsanız Samsung, Galaxy S9 modelleri için yayınlamış olduğu Android 9.0güncellemesini çok kısa bir süre içerisinde, ülkemizde de dağıtmaya başlamıştı. Yayınlanan raporlara göre, bu durumun Note 9 için de geçerli olacağı tahmin ediliyor. Peki siz, One UI hakkında ne düşünüyorsunuz? Düşüncelerinizi yorum kısmından aktarabilirsiniz. Yorumlarınızı bekliyoruz…

Not: Daha önceden Note 9 için yayınlanan Android Pie beta programına katılan kullanıcılar için güncellemenin boyutunu 95 MB olduğunu da belirtelim.


cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top