​ ​  Size özel promosyon ve kampanyalarımızdan faydalanmak ve size özel tekliflerimizi kaçırmamak için promosyon sayfamızı İnceleyiniz

X
X
X
X

Petshop Pandemi Kampanyası

HomepageNews from UsPetshop Pandemi Kampanyası
Erkan Soft kampanyasıyla önde gelen petshop imalatçı firmalarından Dogger Pet ile, sizlere destek olmak amacıyla kararlaştırdığımız dev kampanyamızdan faydalanabilirsiniz.

Vitrininizi biz dolduruyoruz!

Tek yapmanız gereken erkansoft.com üzerinden bir hesap oluşturmak ve business e-ticaret sitesi satın almanız gerekmektedir.
Erkan Soft Türkiyenin Gelişmiş E-Ticaret Alt yapısıyla gücünüze güç katın!

Business E-Ticaret paketi satın aldığınızda 1000₺ değerinde hediye çeki sizlere dijital ortamdan gönderilmekte olup, Dogger Pet firmasına ibraz etmeniz yeterli olacaktır.


Sadece Erkan Soft müşterilerine özel, olarak hazırlanan bu kampanyamızda şartlar ve koşullar aşağıda listelenmiştir. Dilerseniz bizleri aşağıda bulunan telefon numaralarımızdan arayabilir satış öncesi destek ekibimizden detaylı bilgi talep edebilirsiniz.
(Detaylı bilgi için 0850 346 4062 Erkan Soft Destek Hattını Arayın.)

   BİLGİ ALIN.   Hediye Çeki Kullanım Talimatları ve Koşulları

Önemli Hatırlatma;
Size sunmuş olduğumuz Business E-Ticaret paketi erkansoft.com sitesinde satışı yapılmamakta ve yer almamaktadır. Kampanyaya özel olarak hazırlanan e-ticaret paketimiz profesyonel bir alt yapıda olması gereken tüm özelliklere sahiptir.

Erkan Soft kullanıcısı olarak Business E-Ticareti 7 Gün Ücretsiz kullanabilirsiniz!

E-Ticaret paketimizi daha iyi deneyimleyebilmek için 7 gün ücretsiz kullandıktan sonra satın alabilirsiniz.  7 günlük test talep edebilmeniz için aktif bir alan adınızın olması gerekmekte olup, alan adınızı
ns1.erkanwebyazilim.com, ns2.erkanwebyazilim.com Name serverlarına yönlendirmeniz gerekmektedir.

- Ücretsiz olarak denemek için tıklayınız.


Top