X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

Google’dan para kazandıran uygulama: Task Mate

AnasayfaYazılarGoogle ve SEOGoogle’dan para kazandıran uygulama...

"Sesli okuma özelliği ile bu yazıyı sesli olarak dinleyebilrisiniz." SESLİ OKU SESLİ OKUMAYI DURDUR

Reklam ve anket gibi gelir modelleri sayesinde kullanıcılarının para kazanmasına olanak sağlayan Google, yeni bir projesi ile gündeme geldi. Google, Task Mate uygulaması sayesinde kullanıcılarına verdiği görev başına ücret ödeyecek.

Google, Task Mate uygulaması ile kullanıcılara para kazandıracak

Beta sürümü yayınlanan Task Mate, verilen görevleri yerine getiren kullanıcılara görev zorluğuna göre ücret ödeyecek. Harita bazlı çalışan sistem sayesinde yakınınızda bulunan görevleri yerine getirerek para kazanabileceksiniz.

İşletmeler tarafından tanımlanan görevleri kullanıcılar ile paylaşan Google, ödemeleri kullanıcıların bulunduğu ülkedeki yerel para birimi ile yapıyor. Örneğin şehrinizde bulunan bir restoranın fotoğrafını çekerek ve verilen anketi doldurarak para kazanacaksınız.

Yapmak istemediğiniz görevleri atlama imkanı sunan uygulama, görevlerin ücret dağılımını da görmenize olanak tanıyor. Şimdilik uygulama kullanımını davetiye ile sağlayan Google, belli bir süre sonra tüm kullanıcıların para kazanmasını sağlayacak.

Yeni uygulamasını Hindistan kullanıcıları ile test eden şirket, dünya genelinde ne zaman aktif olacağını açıklamadı. Ancak bazı analistler uygulamanın 2021 yılının ilk çeyreğinde tüm dünyada kullanılabilir olacağını belirtiyor.

 


cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top