X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro
X

Lütfen Ülke (Bölge) Seçiniz

Türkiye (Türkçe)Türkiye (Türkçe) Worldwide (English)Worldwide (English)
X

Lütfen Para Birimi Seçiniz

Türk Lirası $ US Dollar Euro

BluTV bu hafta sonu evde olanlar için ”ücretsiz” oluyor

AnasayfaYazılarReklam & Tanıtım BluTV bu hafta sonu evde olanlar...

"Sesli okuma özelliği ile bu yazıyı sesli olarak dinleyebilrisiniz." SESLİ OKU SESLİ OKUMAYI DURDUR

Yılın başlarındaki ev karantinası günlerine geri döndüğümüz dönemde BluTV, Twitter hesabı üzerinden bir paylaşım yaptı. BluTV bu hafta sonu için ücretsiz hale geldiğini duyurduğu paylaşımıyla kısa sürede dikkat çekmeyi başardı. Biliyorsunuz, dünyada pek çok ülke eski karantina önlemlerine geri dönüş yaptı. Hâl böyle olunca da Türkiye’nin de istenilen vaka sayısının altına düşmemesi önlemlerin geri dönmesine neden oldu. Bu hafta sonu için ev karantinasına geçildiğini duyuran bakanlık kararı sonrası BluTV de bu paylaşımı yaptı.

BluTV bu hafta sonu için ücretsiz oluyor

Geçen günlerde Türkiye’de en çok izlenen platformlar açıklanmıştı. BluTV’nin en çok izlenen platform olduğunu bu liste sayesinde öğrenen binlerce kişi şimdi de platformun bu hafta sonu için ücretsiz hale geldiğini öğrenmiş oldu. Twitter üzerinden yapılan bu paylaşımın ardından, hafta sonuna hazırlanan platform, binlerce kişinin tercihi olmak istiyor.

Bu yılın başlarından beri evden çıkma yasaklarıyla birlikte, milyonlarca kişi soluğu dizi ve film izleme platformlarında almıştı. Netflix bu dönemde milyonlarca abone kazandığını duyururken, diğer platformlar resmî olarak açıklama yapmasa da kullanıcı sayılarında artış gördüğünü duyurmuştu.

BluTV Twitter üzerinden: ”Yasaklar az önce başladı.⏰ Bu hafta sonu her yer kapalı ama BluTV açık! BluTV özel yapımlarını, yüzlerce yerli, yabancı dizi ve filmleri bu hafta sonu ÜCRETSİZ izleyebilmek için #EvdeBluşalım. Detaylar cuma günü sizlerle.” paylaşımını yaptı.

Madem evlerdeyiz, misafirliğe bekleriz” sloganı ile hafta sonuna özel içeriklerin tamamı veya bir kısmı ücretsiz olarak erişime açılacak.

 

cPanel Plesk Litespeed Cloudlinux Microsoft.net Comodo Visa/Master
ABONE OL
Top